اختصاصی

  • سم مندس در ادامه دیگر جوایز، جایزه انجمن کارگردانان 2020 را نیز برد

    در مراسم اهدای جوایز انجمن کارگردان‌های آمریکا ۲۰۲۰، سام مندس به عنوان برترین کارگردان سال انتخاب شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هفتاد و دومین دوره جوایز سالانه انجمن کارگردان‌های آمریکا (DGA) دقایقی پیش به کار خود خاتمه دارد و برترین کارگردان‌های سال را معرفی کرد....

بهترین فیلم های دهه 2010 - 2019  درخت زندگی

آسمان عاشقانه - جانگ جین

 

فیلم «آسمان عشاق» از جمله فیلم‌هایی است که امسال در بخش سینمای آسیای جشنواره به نمایش درمی‌آید.

آسمان عاشقانه

به گزارش آکادمی هنر، «آسمان عشاق» با موضوع عشق و از دست دادن عزیزان فیلمی متفاوت به کارگردان جانگ جین است که سه داستان را همزمان روایت می کند.

جانگ جین، کارگردان «آسمان عشاق» متولد 1971 در کره جنوبی است و تاکنون فیلمنامه 16 اثر سینمایی را نوشته است. «آسمان عشاق» یازدهمین فیلم او درمقام کارگردان است. «دشمن ملت 3»، «صبح بخیر رئیس جمهور»، «قتل، برداشت اول» و «بدون شرح» از مهمترین فیلم های جین به شمار می‌روند که فیلمنامه‌هایش ترکیبی از اکشن و درام هستند.

«آسمان عشق» داستان سه نفر است که در یک بیمارستان به هم می‌رسند. یک وکیل که در عزای مرگ همسرش است. یک راننده تاکسی که از پدر مبتلا به آلزایمر خود مراقبت می‌کند و دختری که مادرش نیاز به پیوند مغز استخوان دارد.

عوامل فیلم «آسمان عشاق» عبارتند از کارگردان: جانگ جین، فیلمنامه نویس: جانگ جین. بازیگران: کیم سو-رو، کیم دونگ-ووک، کیم جی-وون و... این فیلم محصول سال 2011  کشور کره جنوبی است و  مدت زمان آن 118 دقیقه است.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

بانک اطلاعات هنری