«دندون طلا» به صورت آنلاین عرضه می‌شود

دندون طلا

سریال دندون طلا،کاری ازداوودمیرباقری،هم‌زمان باپخش در شبکه خانگی، به‌صورت آنلاین نیز عرضه خواهد شد.

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، پخش این سریال از 12 مرداد به صورت سراسری آغاز شد و علاقه‌مندان می‌توانند این سریال را از طریق سایت آپارات فیلیمو به صورت آنلاین و با هر سرعت اینترنتی دنبال کنند.


این سریال در ٩ قسمت تولیدشده و فیلمبرداری آن به پایان رسیده است. دست اندرکاران این سریال قصد دارند هر ١٠ روز یکباریک قسمت را پخش کنند.
مهران برومند، تهیه‌کننده این سریال درپاسخ به این سوال که ازالان می‌تواند این نوید را به مخاطب ان بدهدکه پخش سریال به ‌صورت منظم اتفاق بیفتد؟گفت: «درسریال شاهگوش هم یکی از اهداف ما نظم ‌بخشیدن به سیستم پخش بود چراکه دراین سال‌ها مردم نسبت به پخش سریال‌های شبکه نمایش خانگی بی‌اعتماد شده‌اند. ما این تضمین و تعهد را به مردم می‌دهیم که همه ‌چیز طبق برنامه پیش می‌رود و به همین دلیل بعد از اتمام فیلمبرداری تصمیم به پخش سریال گرفتیم».
وی با اشاره به عرضه آنلاین سریال«دندون طلا» نیزگفت: «سیستم‌های دیجیتالی هر روز وسعت بیشتری پیدا می‌کند به همین دلیل هم تصمیم گرفتیم در این بخش کار تازه‌ای انجام دهیم به اینصورت که هم‌زمان باپخش،آپارات فیلیمو سریال را به ‌صورت اینترنتی به فروش می‌رساند و هر شخصی که به ‌صورت دیجیتال این سریال راخریداری کند می‌تواند از مزیت‌های خرید آنلاین نیز برخوردارشود.
برای 1000 نفر اولی که بخواهند این فیلم را از طریق فیلیمو ببینند امتیاز ویژه‌ای در نظر گرفته و آنها می‌توانند رایگان این فیلم را تماشا کنند.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر