اختصاصی

  • برندگان ونیز ۲۰۲۲ مشخص شدند، سهم پررنگ سینمای ایران در بخش های مختلف

    هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز شنبه شب با اعلام برندگان و مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. این جشنواره در ونیز ایتالیا از ۳۱ اوت تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار شد. مستند همه زیبایی و خونریزی (All the beauty and the bloodshed) به کارگردانی لورا پویترس برنده شیر طلایی برای بهترین فیلم در هفتاد و نهمین دو...

مثل پدر، مثل پسر

 

فیلم LIKE FATHER, LIKE SON

فیلم مثل پدر، مثل پسر LIKE FATHER, LIKE SON))  SOSHITE CHICHI NI NARU به کارگردانی هیروکازو کوریدا در بخش مسابقه جشنواره کن 2013 برای نخل طلایی رقابت می‌کند.
به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، در تازه ترین فیلم کوریدا بازیگرانی چون ماساهارو فوکویاما، یوکو ماکی، جون کونیمورا ایفای نقش می‌‌کنند. این سومین حضور هیروکازو کوریدا به عنوان فیلمساز در بخش اصلی جشنواره کن است.


این فیلم در ژانردرام است و داستان درباره رویوتا نونومیا یک تاجر پولدار است که متوجه می‌شود پسر واقعی او بعد از تولد با نوزاد دیگری جا به جا شده است. او باید یک تصمیم بزرگ و مهم بگیرد،یا باید پسر واقعی خود را انتخاب کند یا همان پسری را که سالها او را به عنوان فرزند می‌دانسته قبول کند.
فیلم  مثل پدر، مثل پسر به تهیه‌کنندگی جاجا و تلویزیون من یونیون محصول کشور ژاپن در تاریخ 5 اکتبر 2013 به اکران عمومی در خواهد‌آمد.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما

تحلیل تجسمی

پیشنهاد کتاب

باستان شناسی سینما