اختصاصی

  • برندگان ونیز ۲۰۲۲ مشخص شدند، سهم پررنگ سینمای ایران در بخش های مختلف

    هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز شنبه شب با اعلام برندگان و مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. این جشنواره در ونیز ایتالیا از ۳۱ اوت تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار شد. مستند همه زیبایی و خونریزی (All the beauty and the bloodshed) به کارگردانی لورا پویترس برنده شیر طلایی برای بهترین فیلم در هفتاد و نهمین دو...

نادر مقدس هم برای «ارتباط خانوادگی» فرم جشنواره پر کرد


به گزارش آکادمی هنر به نقل از ستاد اطلاع رسانی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر با اتمام 50 درصد از تدوین فيلم سینمایی «ارتباط خانوادگي» به كارگردانی «نادر مقدس»، این فیلم آماده حضور در بيست و نهمين جشنواره  فيلم فجر می شود.

 

 ارتباط خانوادگی

«نادر مقدس» كارگردان فيلم سينمايي «ارتباط خانوادگي» در گفت و گو با ستاد اطلاع رسانی بیست و نهمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، درباره روند مراحل فني این فيلم گفت: تدوین توسط خودم و محمدرضا خندان انجام می شود و تاکنون نیمی از این مرحله سپری شده است.

وي افزود: صداگذاري فیلم نيز بر عهده محمدرضا خندان و حسين نقوي خواهد بود كه با پايان تدوين، كار خود را آغاز مي‌كنند. همچنين ساخت موسيقي فيلم به بابك ربوخه سپرده شده است.

فيلم سينمايي «ارتباط خانوادگي» به تهيه‌كنندگي و كارگرداني نادر مقدس فرم شركت در بيست و نهمين جشنواره فيلم فجر را پر كرده و نسخه نهایی آن اوایل بهمن آماده نمایش می شود.

علي نصيريان، كتايون اميرابراهيمي، بهروز بقايي، شيرين بينا، آزاده شمس، افشين سنگ‌چاپ، آزيتا تركاشوند، طوفان مهرداديان، ژوبين مقدس و ... در اين فيلم به ايفاي نقش مي‌‌پردازند.

براساس اين گزارش «ارتباط خانوادگي» با همكاري سيمافيلم و براساس فيلم سينمايي داستان توكيو به كارگرداني یاساجیرو اوزو ساخته مي‌شود.

عوامل اين فيلم عبارتند از: تهيه‌كننده: نادر مقدس، نويسنده و مجري طرح: افسانه منادي، مدير فيلمبرداري: فريدون شيردل، صدابردار: حسين نقدي، مديرتوليد: ناصر مقدس.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما

تحلیل تجسمی

پیشنهاد کتاب

باستان شناسی سینما