اختصاصی

  • برندگان ونیز ۲۰۲۲ مشخص شدند، سهم پررنگ سینمای ایران در بخش های مختلف

    هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز شنبه شب با اعلام برندگان و مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. این جشنواره در ونیز ایتالیا از ۳۱ اوت تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار شد. مستند همه زیبایی و خونریزی (All the beauty and the bloodshed) به کارگردانی لورا پویترس برنده شیر طلایی برای بهترین فیلم در هفتاد و نهمین دو...

ویدیو آرت‌های آرزو باغ شیخی برگزیده جشنواره‌ای در لندن

آرزو باغ شیخی

ویدیو آرت‌های باغ شیخی در جشنواره بین المللی «جنگ‌های جهانی آب و گرما: چشم انداز آینده» مورد تقدیر هیئت داوران قرار گرفت.

 

به گزارش بخش تجسمی آکادمی هنر،  آرزو باغ شیخی کارشناسی نقاشی و کارشناسی ارشد تصویرسازی دانشگاه هنر تهران است. او تاکنون بیش از ۴۰ نمایشگاه انفرادی و گروهی در کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، چین، هند و صربستان و همچنین ایران در زمینه های نقاشی، ویدیوآرت و تصویرسازی داشته است.

 

این هنرمند جوان کشورمان در مسابقات و نمایشگاه های بین المللی بسیاری حضور داشته و جوایز متعددی را نیز کسب کرده است. باغ شیخی این بار در جشنواره مذکور با ارسال ۲ اثر ویدیوآرت توانست آرای داوران را به خود جلب کند. آثار این جشنواره به صورت آنلاین و دایمی از فوریه ۲۰۱۸ میلادی به نمایش در خواهد آمد و همچنین در lysdor نیز در معرض دید علاقمندان خواهد بود. این جشنواره با موضوع گرمایش جهانی و جنگ آب است.

 

هنرمندان در این جشنواره چشم انداز آینده احتمالی زمین را نسبت به رفتار انسانی به تصویر کشیدند. باغ شیخی پیش ز این یکی از آثار این مجموعه را در «بیایید هنر را بیاموزید» در پاریس به نمایش گذاشته بود.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما

تحلیل تجسمی

پیشنهاد کتاب

باستان شناسی سینما