اختصاصی

  • برندگان ونیز ۲۰۲۲ مشخص شدند، سهم پررنگ سینمای ایران در بخش های مختلف

    هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز شنبه شب با اعلام برندگان و مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. این جشنواره در ونیز ایتالیا از ۳۱ اوت تا ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار شد. مستند همه زیبایی و خونریزی (All the beauty and the bloodshed) به کارگردانی لورا پویترس برنده شیر طلایی برای بهترین فیلم در هفتاد و نهمین دو...

استالونه: قسمت چهارم بی‌مصرف‌ها را می‌سازم!

 
چهارمین فیلم و ظاهرا آخرین فیلم از مجموعه بی‌مصرف‌ها (Expendables) با پیش‌تولیدی کوتاه در سال ۲۰۱۸ به کارگردانی سیلوستر استالونه به سینماها می‌آید.
به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از هالیوود ریپورتر، استالونه در صفحه فیس‌بوکش در مورد فیلم جدیدش پستی گذاشت و اعلام کرد:


من به دنبال ساخت فیلمی جدید برای مجموعه بی مصرف‌ها هستم که تفاوت‌های زیادی با فیلم‌های قبلی این مجموعه دارد. کار کردن روی فیلم جدید خیلی عالی است. من از همین الان خیلی هیجان زده‌ام. ما باید بهترین فیلم این مجموعه را بسازیم و من فکر می‌کنم از هرنظر ابزار لازم برای این کار را داریم. ما ایده‌های متفاوت و خوبی داریم که امیدوارم بتوانیم این ایده‌ها را عملی کنیم. از طرفی طرفداران هم انتظار دارند که یک فیلم متفاوت با فیلم‌های قبلی این دنباله ببینند. این فیلم جدید بازگشتی به اکشن‌های کلاسیک دارد و در آن شاهد روایت یک داستان جذاب و درگیر‌کننده هستیم.

با حرف های سیلوستر استالونه به نطر شما آیا احتمال دارد که او دوباره با ستاره هایی مانند جان لیتگو ( John Lithgow)، مایکل روکر(Michael Rooker) و یا کارگردانی مانند رنی هارلین (Renny Harlin) که اخیرا هم فیلم Legend Of The Ancient Sword (افسانه شمشیر باستانی) درسینما‌ها داشت، همکاری کند یا خیر؟
درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل سینما

تحلیل تجسمی

پیشنهاد کتاب

باستان شناسی سینما