اختصاصی

  • نامزدهای اسکار 2020 معرفی شدند؛ جوکر پیشتاز است

    نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار در ۲۴ شاخه گوناگون اعلام شد. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از اواردزواچ، آکادمی علوم و هنرهای سینمایی اسکار فهرست نامزدهای نود و دومین دوره جوایز سینمایی اسکار در شاخه‌های گوناگون اعلام شد و فیلم «جوکر» با 11 نامزدی پیشتاز این جوایز است و پس از آن فیلم‌های «مرد ای...

بهترین فیلم های دهه 2010 - 2019  درخت زندگی

محاکمه کوین اسپیسی به دلیل آزار جنسی

کوین اسپیسی


کوین اسپیسی بازیگر برنده اسکار پس از کش و قوس‌های فراوان در مورد اتهام جنسی حال محاکمه خواهد شد.به گزارش بخش سینمای آکادمی هنر، کوین اسپیسی بازیگر آمریکایی پس از مورد اتهام قرار گرفتن از سریال محبوب «خانه پوشالی» کنار گذاشته شد اما حواشی در مورد او همچنان ادامه داشت تا بالاخره ساعاتی پیش نماینده دادستانی ماساچوست به هالیوود ریپورتر اعلام کرد به زودی کوین اسپیسی به دلیل آزار جنسی محاکمه خواهد شد.


پیش از این در 20 دسامبر یک جلسه عمومی در مورد پرونده آزار جنسی توسط اسپیسی تشکیل شده که رایان کرینی دادستان کلرک شکایت کیفری برای اتهام ضد کوین اس. فاولر ملقب به کوین اسپیسی را صادر کرد.این بازیگر در تاریخ 7 ژانویه 2019 یعنی دو هفته دیگر به اتهام تعدی جنسی در دادگاه ناحیه نانتوکت محاکمه خواهد شد.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

بانک اطلاعات هنری