اختصاصی

فرانکنشتاین جمعه در گالری ساربان افتتاح شد

سوگند نبی فرانکنشتاین

نمایشگاه نقاشی‌های سوگند نبی با عنوان "یک فنجان قهوه برای آقای فرانکنشتیان" در گالری ساربان افتتاح شد.

 

به گزارش بخش تجسمی آکادمی هنر، نمایشگاه نقاشی‌های سوگند نبی با عنوان "یک فنجان قهوه برای آقای فرانکنشتیان" که حاصل جست‌وجوهای دو سال گذشته این نقاش با تکنیک رنگ و روغن و رنگ چاپ روی بوم -است، روز جمعه 31 فروردین‌ماه در گالری ساربان افتتاح شد.

 

این مجموعه شامل آثاری است که سوگند نبی طی سال‌های 94 تا 96 خلق کرده است. و مانند نقاشی‌های گذشته خود از حضور فیگورهای چند تکه و کلاژ شده بهره برده است.

 

سوگند نبی ۳۳ ساله اولین نمایشگاه گروهی خود را در سال ۱۳۸۸ در کویت و اولین نمایشگاه انفرادی خود را در سال ۱۳۹۱ در گالری سین برگزار کرد و این راه را تا امروز با حضور در ۸ نمایشگاه گروهی و ۲ نمایشگاه انفرادی پیموده است و حال درباره‌ی "یک فنجان قهوه برای آقای فرانکنشتیان" می‌گوید: "نقاشی کردن برای من روندی غیرقابل پیش‌بینی دارد. چندان اهمیتی ندارد حاصل این فرایند آبستره یا فیگوراتیو، کلاژ یا طراحی ساده، در مورد زنان یا مردان باشد. نقاشی تمام این تقسیم بندی‌ها را برای من و کارهایم از بین می‌برد."

 

"یک فنجان قهوه برای آقای فرانکنشتیان" تا دوشنبه ۱۰ ا‌ردیبهشت‌ماه ۹۷ در "ساربان" برپا خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه همه‌روزه به جز سه‌شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 به گالری ساربان، واقع در خیابان سهروردی شمالی، خیابان هویزه غربی، نبش شهید یوسفی، پلاک 130 مراجعه کنند.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

  • در باب پستی

    مقدمه: "تراکینگ شات کاپو" فرمولی از ژاک ریوت بود که در دستان سرژ دنی و تنی چند از روشنفکران دیگر [در گذر زمان] بدل به اسطوره‌ی سینه‌فیل‌های ارتدوکس ش...

بانک اطلاعات هنری