اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...

بهترین های سینما 2019  نویسندگان آکادمی هنر

زندگینامه هیلاری کلینتون از قاب تصویر با بازی دایان لین

 

 

 

دایان لین در نقش هیلاری کلینتون

مینی سریال چهار ساعته با نام هیلاری Hillary به کارگردانی کورتنی هانت که در واقع سریالی شرح حال گونه است که به روایت زندگی و کار هیلاری کلینتون به عنوان اولین زنی که در امریکا در مقام وزیر امور خارجه قرار گرفت، می‌پردازد.


در این فیلم دوره های مختلفی از زندگی هیلاری کلینتون به عنوان همسر، مادر، سیاستمدار و عضو کابینه (از سال 1998 تا به امروز ) ،حضور او در مجلس سنای آمریکا به عنوان سناتور، نحوه ورود او به کاخ سفید، و ریاست وزارت خانه ای که به او سپرده شده بود، پرداخته می‌شود.
فیلم از حضور هیلاری کلینتون به عنوان همسر بیل کلینتون طی دو دوره ریاست جمهوری او شروع می‌شود و چگونگی سناتوری او در مجلس، شرکت در انتخابات و ریاست وزارت امور خارجه را نشان می‌دهد.
دایان لین نقش هیلاری کلینتون را ایفا خواهد کرد اما برای نقش بیل کلینتون هنوز گزینه ای مطرح نشده است.
این سریال برای شبکه NBC تولید می‌شود و رئیس این شبکه اعلام کرد که این فیلم قبل از کاندیداتوری هیلاری کلینتون در انتخابات سال 2016 پخش خواهد شد.

مینی سریال چهار ساعته با نام هیلاری Hillary به کارگردانی کورتنی هانت که در واقع سریالی شرح حال گونه است که به روایت زندگی و کار هیلاری کلینتون به عنوان اولین زنی که در امریکا در مقام وزیر امور خارجه قرار گرفت، میپردازد.

در این فیلم دوره های مختلفی از زندگی هیلاری کلینتون به عنوان همسر، مادر، سیاستمدار و عضو کابینه (از سال 1998 تا به امروز ) ،حضور او در مجلس سنای آمریکا به عنوان سناتور، نحوه ورود او به کاخ سفید، و ریاست وزارت خانه ای که به او سپرده شده بود، پرداخته میشود.

فیلم از حضور هیلاری کلینتون به عنوان همسر بیل کلینتون طی دو دوره ریاست جمهوری او شروع میشود و چگونگی سناتوری او در مجلس، شرکت در انتخابات و ریاست وزارت امور خارجه را نشان میدهد.

دایان لین نقش هیلاری کلینتون را ایفا خواهد کرد اما برای نقش بیل کلینتون هنوز گزینه ای مطرح نشده است.

این سریال برای شبکه NBC تولید میشود و رئیس این شبکه اعلام کرد که این فیلم قبل از کاندیداتوری هیلاری کلینتون در انتخابات سال 2016 پخش خواهد شد.

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

بانک اطلاعات هنری