اختصاصی

  • وودی آلن در مصاحبه با الک بالدووین، تنها یک یا دو فیلم دیگر می سازم

    «وودی آلن» در مصاحبه زنده با «الک بالدوین» در اینستاگرام از برنامه‌هایش برای کارگردانی «یک یا دو فیلم دیگر» گفت. این فیلمساز هشتاد و شش ساله از سوی دیگر می‌گوید هیجان دیدن فیلم‌ها در سالن‌های سینما از بین رفته است. آلن بی‌آنکه جزئیاتی از پروژه جدیدش فاش کند می‌گوید از اواخر تابستان یا اوایل پاییز، یک فیلم دیگر در پاری...

بازی تاج و تخت و چرنوبیل در صدر فهرست نامزدهای جوایز امی + فهرست کامل نامزدهای امی 2019

 نامزدهای جوایز امی 2019

 

فهرست نامزدهای هفتادو یکمبن دوره جوایز تلویزیونی امی با نامزدی آخرین فصل از سریال محبوب «بازی تاج و تخت» در ۳۲ شاخه و ثبت یک رکورد تاره اعلام شد.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از هالیوود ریپورتر، آخرین فصل از سریال «بازی تاج و تخت» محصول کمپانی «HBO» با کسب نامزدی در ۳۲ شاخه از هفتاد و یکمین دوره از جوایز تلویزیونی امی، رکورد نامزدهای کسب شده توسط یک سریال تلویزیونی در یک سال را به نام خود ثبت کرد.

 

«بازی تاج و تخت» علاوه بر نامزدی در شاخه بهترین سریال درام که پیش از آن چهار بار برنده آن شده در شاخه‌های بازیگری نیز برای نقش‌آفرینی کیت هرینگتون، امیلیا کلارک، پیتر دینکلج، نیکلای کاستر والدو، آلفی آلن، لنا هیدی، میزی ویلیامز، سوفی ترنر، جیوندلین کریستی و گارسیا ون هوتن نامزد کسب جایزه شد.

 

پس از سریال «بازی تاج و تخت» که با نامزدی در ۳۲ شاخه پیشتاز نامزدهای این جوایز است، سریال «خانم میزل شگفت‌انگیز» محصول آمازون با ۲۰ نامزدی و سریال معروف «چرنوبیل» دیگر محصول «HBO» با ۱۹ نامزدی، پیشترین تعداد نامزدی را به خود اختصاص دادند.

 

محصولات شبکه «HBO» در جوایز امی ۲۰۱۹ در مجموع در ۱۳۷ شاخه نامزد کسب جایزه شدند تا این کمپانی رکورد قبلی خود را در سال ۲۰۱۵ با ۱۲۶ نامزدی بهبود ببخشد. محصولات کمپانی نتفلیکس نیز در جوایز امی امسال در ۱۱۷ شاخه شانس کسب جایزه دارند و محصولات «NBC» و آمازون نیز به ترتیب در ۵۷ و ۴۷ شاخه نامزد شده‌اند.

 

فهرست نامزدها به ترتیب زیر هستند:

 نامزدهای بهترین فیلم درام امی 2019

بهترین سریال درام:

«بهترِ به سول زنگ بزنی»، «بادیگارد»، «کشتن ایو»، «اوزارک»، «پوز»، «جانشینی»، «این ما هستیم» و «بازی تاج وتخت» ب

 

نامزدهای بهترین سریال کمدی امی 2019 

 

بهترین سریال کمدی:

«باری»، «وپ»، «جای خوب» و «عروسک روسی» و «خانم میزل شگفت‌انگیز» 

 

بهترین سریال نیمه بلند:

«چرنوبیل»، «فرار از دانمورا»، «چیزهای تیز»، «چرا آن‌ها ما را می‌بینند» و «فاس / ‏‬وردون» 

 

بهترین تله فیلم:

آینه سیاه (نتفلیکس)، برگزیت: جنگ غیر نظامی (اچ بی اُ)، ددوود: فیلم (اچ بی اُ)، شاه لیر (آمازون) و شام من با هرو (اچ بی اُ)

 

بهترین بازیگر مرد در سریال درام:

جیسون بیتمن (اُزارک)، استرلینگ کی براون (این ما هستیم)، کیت هرینگتون (بازی تاج و تخت)، باب ادنکرک (بهترِ به سول زنگ بزنی)، بیلی پُرتر (پوز) و میلو ونتیمیگلیا (این ما هستیم)

 

بهترین بازیگر زن در سریال درام:

امیلیا کلارک (بازی تاج و تخت)، جودی کامر (کشتن حوا)، ویولا دیویس (چگونه با قتل آشنا شوید)، لارا لینی (اُزارک)، مندی مور (این ما هستیم)، ساندرا اوه (کشتن حوا)، رابین رایت (خانه پوشالی)

 

بهترین بازیگر مرد سریال کمدی:

آنتونی اندرسون (بلک-ایش)، دان چیدل (دوشنبه سیاه)، تد دنسون (جای خوب)، مایکل داگلاس (روش کامینسکی)، بیل هیدر (بری) و ایگن لوی (مسیر شیت)

 

بهترین بازیگر زن سریال کمدی:

کریستینا اپلگیت (برای من مرده)، ریچل بروزناهان (خانم میزل شگفت انگیز)، جولیا لوئیس دریفوس (معاون)، ناتاشا لیون (عروسک روسی)، کاترین اُهارا (مسیر شیت) و فوبی والر بریج (فلیبگ)

 

بهترین بازیگر مرد سریال نیمه بلند:

ماهرشالا علی (کاراگاه حقیقی)، بنیسیو دل تورو (فرار در دانمورا)، هیو گرانت (رسوایی بسیار انگلیسی)، هارل جروم (وقتی آن‌ها ما را می‌بینند)، جارد هریس (چرنوبیل) و سم راکول (فاسی/وردون)

 

 بهترین بازیگر زن سریال نیمه بلند:

 ایمی آدامز (چیزهای تیز)، پاتریشیا آرکتا (فرار از دونمرا)، جوی کینگ (کنش)، نیسی نش (وقتی آن‌ها ما را می‌بینند)، میشل ویلیامز (فوس/وردون) و آئونجوون الیس (وقتی آن‌ها ما را می‌بینند)

 

مراسم معرفی برندگان و اعطای جوایز هفتاد و یکمین دوره جوایز امی موسوم به اسکار تلویزیونی روز ۲۲ سپتامبر (۳۱ شهریور) برگزار می‌شود.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط