اختصاصی

 طراحی جواهرات   رنگ در طراحی   طراحی لباس

تهیه بلیت برنامه‌های کانون فیلم

خانه آشر

خانه آشر

شاهکار راجر کورمن

بر اساس داستانی از ادگار آلن پو

سه‌شنبه 26 تیر ساعت 18

تهیه بلیت

هانا

هانا

فیلم منتخب جشنواره ونیز

شارلوت رمپلینگ برنده بهترین بازیگر زن ونیز

چهارشنبه 27 تیر ساعت 18

تهیه بلیت

چشمان بدون صورت

چشمان بدون صورت

شاهکاری از ژرژ فرانژو

فیلمی که 4 دهه طول کشید تا منتقدان به ارزشش پی ببرند

پنج‌شنبه 2۹ تیر ساعت 18:30

تهیه بلیت

دی‌کاپریو راوی اصلی مستندی در باب خطر گرمایش زمین

 

 

مستند «قبل از سیلاب» جدیدترین کار لئوناردو دی‌کاپریو-برنده‌ی جایزه‌ی اسکار برای فیلم از گور برگشته-پس از بازی در فیلم تحسین‌ شده‌ی آلخاندرو گونزالس ایناریتو است.


به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر و به نقل از گاردین؛ مستند «قبل از سیلاب» ساخته‌ی فیشر استیونس جدیدترین پروژه‌ی سنمایی لئوناردو دی کاپریو به عنوان یک حامی جدی محیط زیست است. این مستند که با همکاری کاخ سفید تهیه و آماده‌ی اکران شده است شامل سفرهایی است که دی کاپریو-به عنوان راوی اصلی آن- به نقاط مختلف جهان داشته است. 

 

خطر گرمایش زمین مسئله‌ای است که سال‌هاست ذهن این بازیگر مشهور جهان را به خود مشغول کرده است. دی کاپریو در طی این سال‌ها از هر تریبونی برای آگاه‌سازی رهبران جهان برای مقابله با این خطر استفاده کرده است. تا آنجایی که سال گذشته و در طی دریافت جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد برای بازی در فیلم از گور برگشته نیز اکثر سخنرانی خود را بدین موضوع اختصاص داد. 

 

در مستند «قبل از سیلاب» دی کاپریو همچنین گفتگویی کوتاه با باراک اوباما رییس جمهور آمریکا دارد. اوباما نیز همچون دی کاپریو از پیگیران جدی مسئله‌ی خطر گرمایش زمین است. او مشخصا در طول دوره‌ی دوم ریاست جمهوری خود بودجه‌ای را برای مقابله با این خطر در اختیار وزارت محیط زیست دولت متبوع خود قرار داد. مستند «قبل از سیلاب» به زودی اکران جهانی خواهد شد. 

 

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

  • آیا می‌توان حرکت باد را نقاشی کرد؟

    1 در الهیات یهودی، ابزوردیته، وضعیت بنیادینی است که یهوه را وادار می‌سازد جهان و انسان را خلق کند تا به‌این‌ترتیب، موجودیت و قدرت خویش را از طریق وجو...

بانک اطلاعات هنری