اختصاصی

تهیه بلیت برنامه‌های کانون فیلم

وینسنت دوست داشتنی

وینسنت دوست داشتنی

اکران انیمیشن متفاوتی از زندگی ون گوگ

نامزد اسکار 2018

دوشنبه 28 خرداد ساعت 18

تهیه بلیت

عصر طلایی

عصر طلایی

اکران شاهکاری از لویی بونوئل و سالوادور دالی

سه‌شنبه ساعت 18

تهیه بلیت

دوره سینمای آمریکایی دیوید ا راسل

دوره سینمای آمریکایی دیوید ا راسل

خرید کل دوره (۴ فیلم) دیوید اُ راسل با تخفیف ۳۰ درصدی هر چهارشنبه از ۱۳ تیر اکران به همراه بحث و گفت‌وگو

تهیه بلیت

غرامت مضاعف

غرامت مضاعف

اکران شاهکار بیلی وایلدر

یکی از ماندگارترین نوآرهای تاریخ سینما

سه‌شنبه 5 تیر ساعت 17:30

تهیه بلیت

آل پاچینو از همکاری‌اش با دنیرو و اسکورسیزی سخن گفت

ایرلندی مارتین اسکورسیزی

 

آل پاچینو یکی از افسانه‌های بازیگری سینما که در کنار رابرت دنیرو در فیلم مارتین اسکورسیزی به نام ایرلندی Irishman بازی کرده است چند کلامی در مورد ارتباط خود با دیگر عوامل سخن گفت.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، آل پاچینو که تا به حال در فیلم‌های مارتین اسکورسیزی همکاری نداشته برای اولین بار جلوی دوربین این فیلمساز برجسته تاریخ سینما قرار گرفت. نکته دیگرش حضور دو همکار قدیمی اسکورسیزی یعنی رابرت دنیرو و جو پشی در این فیلم بود که کنار هم قرارگیری این بازیگران «ایرلندی» را به یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال 2019 تبدیل کرده است.

 

پاچینو در گفت‌وگویی با نشریه لس آنجلس تایمز در مورد نقش کوتاهش در فیلم «پاترنو» شبکه HBO مصاحبه می¬کرد در مورد «ایرلندی» گفت: « تفلیکس تولید کننده «ایرلندی» بود. فیلمی که مارتین اسکورسیزی آن را ساخت و با رابرت دنیرو، جو پشی و بابی کاناواله در آن هم‌بازی بودیم. این فیلم را با آزادی زیاد در نیویورک ساختیم. به این فکر می‌کردم که چطور فیلم می‌سازیم. من ۸ یا ۹ ماه در این فیلم بودم. مثل فیلم‌های دیگر بود تنها فرقش این بود که تولید کننده یک شبکه استریم بود.»

 

او در مورد همکاری مجدد با دنیرو و البته اسکورسیزی گفت: «بازی کردن دوباره با دنیرو عالی بود. عاشق رابرت هستم. او را خیلی وقت است که می‌شناسم. کار کردن با آنهایی که بهشان اعتماد داری و می شناسیشان عالی است. و البته، مارتین اسکورسیزی هم یک استاد است و مایه افتخار بود که با او کار کنم.»

 

این فیلم زندگینامه‌ای جنایی جیمی هوفا با بازی آل پاچینو در برابر شخصیت دنیرو یعنی فرانک شیران است. آل پاچینو و دنیرو پیش از این در سه فیلم «پدرخوانده 2»، «مخمصه» و «قتل عادلانه» در کنار یکدیگر به ایفای نقش پرداخته بودند.

 

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل تجسمی

بانک اطلاعات هنری