اختصاصی

  • برندگان اسکار 2019 معرفی شدند؛ رُما تاریخساز نشد

    هم اکنون نود و یکمین دوره جوایز اسکار در حال معرفی بهترین‌های خود در رشته‌های مختلف است. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، رُما ساخته آلفونسو کواران که قرار بود به اولین فیلم غیرانگلیسی زبان در تاریخ نود و یک ساله اسکار تبدیل شود که اسکار بهترین فیلم را ببرد؛ اما نماینده مکزیک عرصه را به کتاب سبز همچون برخی جوایز دیگر...

بهترین های سال 2018  بهترین های منتقدان سینما


اسکار 2019

 

برنده جایزه اسکار، جدیدترین ابرقهرمان زن مارول معرفی شد

کاپیتان مارول

 

پس از گمانه زنی‌های مختلف در مورد جدیدترین ابرقهرمانی که مارول وعده آن را داده بود بالاخره بازیگر نقش کاپیتان مارول معرفی شد.

 

به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر، بری لارسن بازیگر و خوانندة 26 ساله که سال جاری در مراسم اسکار برای فیلم «اتاق» جایزه بهترین بازیگر زن را از آن خود کرد با یک چرخش از فیلم‌های مستقلی که بازی کرده است، حال در نقش کاپیتان مارول در یک بلاک باستر حضور پیدا خواهد کرد. نیکول پرلمن فیلم‌نامه‌ نویس «نگهبانان کهکشان» و مگ لوفوو نویسنده فیلم‌نامه «وارونه» مسئولیت نگارش نسخه سینمایی «کاپیتان مارول» را بر عهده دارند.

 

«کاپیتان مارول» در مرحله‌ی پیش تولید است و بنابر برنامه‌ی اعلام شده از استودیوی مارول برای مارس سال 2019 آماده‌ی اکران خواهد شد. کارگردان این فیلم هنوز مشخص نیست ولی اولویت مارول بر روی یک کارگردان زن است و از آنجلینا جولی به عنوان یکی از اولویت های اصلی مارول نام برده شده است.

 

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

بانک اطلاعات هنری