اختصاصی

  • خرس طلای برلین 2020 برای «شیطان وجود ندارد» از ایران

    جشنواره فیلم برلین 2020 ساعتی پیش برندگان خود را شناخت و فیلمی از ایران توانست جایزه اصلی را از آن خود کند. به گزارش بخش سینمایی آکادمی هنر به نقل از ورایتی، هیات داوران هفتادمین دوره برلیناله از میان هجده فیلم، خرس طلایی سال ۲۰۲۰ را به فیلم "شیطان وجود ندارد" محمد رسول‌اف، کارگردان ایرانی اهدا کرد. این فیلم پیشتر جوا...

بهترین های سینما 2019  نویسندگان آکادمی هنر

قیمت بلیت نمایش آل پاچینو بیش از ۱۵ میلیون تومان

آل پاچینو

بهای بلیت نمایش‌های سالن‌های مختلف شهر پاریس اعلام شد که قیمت اجرایی که آل پاچینو در آن بازی می‌کند از بیشترین نرخ برخوردار است.

 

به گزارش بخش تئاتر آکادمی هنر، آل پاچینو هنرپیشه نامدار آمریکایی در روزهای ۲۲ و ۲۳ اکتبر در تئاتری در پایتخت فرانسه اجرا خواهد داشت. او در این نمایش به بازگویی نکات برجسته دهه ها فعالیت بازیگریش می پردازد. اگر در این تاریخ در پاریس حضور دارید باید بدانید نزخ بلیت این نمایش از ۵۵۰ تا ۹۵۰ یورو اعلام شده است که بین ۹ تا ۱۵.۵ میلیون با احتساب یورو ۲۲ شهریورماه آب خواهد خورد. البته باید بدانید که نرخ بلیت در سالن‌های اروپایی چه برای کنسرت‌ها چه برای اجرای نمایش‌ها بسیار شناور است.

 

اغلب نمایش‌ها در اروپا بسته به سالن اجرا و بازیگران و عوامل نرخ‌های مختلفی دارند. برای مثال یک نمایش بدون هیچ بازیگر چهره‌ای ۱۵ یورو و نمایش‌های پر بازیگر در سالن‌های بزرگ ۵۰ تا ۱۰۰ یورو به صورت متوسط محاسبه می‌شود. نرخ بلیت نمایش آل پاچینو نیز از ۹۰ یورو شروع می‌شد. نرخ‌های ۹۰، ۱۹۰ و ۳۷۰ یورو به محض آغاز بلیت فروشی خریداری شد. سالن این اجرا ۲۰۰۰ نفر گنجایش دارد.

درباره نویسنده :
نام نویسنده: تحریریه آکادمی هنر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مطالب مرتبط

تحلیل رویکرد

بانک اطلاعات هنری